Opis wykonanego projektu

W pełni responsywna strona internetowa wykonana dla Zacisza Morskiego. Oprawa graficzna nawiązuje do nadmorskiego klimatu. Na stronie można przejrzeć całą oferte, zarezerwować pokój poprzez forumalarz lub dowiedzieć się jakie atrakcje czekają w okolicy. Dzięki dostosowywaniu się do każdego urządzenia ze strony można korzystać wszędzie i o każdej porze.

Opinia wydana przez Zacisze Morskie

Jako dobrze prosperująca firma w dziedzinie hotelowej przez długi czas uznawaliśmy, że facebook z numerem kontaktowym nam wystarczy. Jednak już teraz wiemy, że byliśmy w wielkim błędzie. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej i łatwemu w obsłudze formularzu zgłoszeniowym zdobywamy nowych zainteresowanych, którzy chcą spędzić wakacje nad morzem! Tworzenie strony było przyjemnością. Przed podpisaniem umowy Pan Piotr poświęcił nam wiele godzin na rozmowy i dogadywanie szczegółów. Posiadaliśmy już swoją wizualną wizję, ale nie mieliśmy umiejętności przeniesienia ich na stronę www. Projekt witryna nie dość, że stworzyła na stronie wszystko to, czego oczekiwaliśmy, to zrobiła jeszcze więcej! 😀 Bardzo profesjonalna strona, która działa również na tablecie i telefonie. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że nasza wizytówka w internecie podoba nam się najbardziej ze wszystkich innych! 🙂 Bardzo nowoczesna i pozbawiona wszystkich zbędnych elementów. Na stronie Zacisza znajdują się jedynie niezbędne elementy, które zachęcić mają odwiedzającego stronę do złożenia rezerwacji na pokój w naszym zacisznym kącie:) Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Opis wykonanego projektu

Pierwszą czynnością konieczną do rozpoczęcia tego projektu było przeniesienie istniejącego blog pod nazwą fioletowe-serce.blogspot.com na serwer wraz z nową nazwą oraz domeną ciutwiecej.pl. Wygląd bloga oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów był pomysłem Pani Karoliny, autorki bloga Ciut Więcej. To niepozorne zlecenie dało nam dużo nowego doświadczenia, a współpraca trwa cały czas.

Opinia wydana przez Ciut Więcej

Zlecając zadanie przeniesienia bloga na zupełnie inną domenę i serwer nie spodziewałam się, że będzie wymagało to, aż tak wiele pracy. We wstępnej rozmowie skonsultowaliśmy wszystkie drobiazgi. Niewątpliwie wielkim atutem tej współpracy było to, że w momencie, gdy mój pomysł nie był zbyt dobry Pan Piotr umiał mi to powiedzieć i od razu zaproponować coś lepszego! Chociaż zarys swojego bloga zaprojektowałam w głowie sama, to gdyby nie rzetelna praca i wiele propozycji Projektu Witryna- mój blog nie wyglądałby tak świetnie jak teraz! Z rozmów wywnioskowałam, że osoby pracujące w firmie mają ogromną wiedzę na wszystkie potrzebne tematy do prowadzenia strony w Internecie. Dla blogera to niesamowicie cenne, ponieważ po zrobieniu strony przez profesjonalną firmę, on sam nadal ją tworzy i musi wiedzieć wiele rzeczy, na które sam by nie wpadł. Ja na pewno bym nie wpadła 😉 Jestem w stu procentach zadowolona, że zdecydowałam się, że właśnie ta firma stworzy dla mnie zupełnie odświeżonego bloga.